CS | EN

Hosté

IVAN MARINOVIC

Černohorský režisér a scenárista Ivan Marnovic získal filmové vzdělání na pražské FAMU. Zde natočil několik krátkých filmů, které byly promítány na studentské přehlídce Famufest. V roce 2012 spolupracoval s česko-makedonským režisérem Ivo Trajkovem na scénáři k experimentálnímu thrilleru Pariser Platz – Berlin. V loňském roce debutoval snímkem Černá ovce o knězi potýkajícím se v malé vesnici se svými farníky. Jedná se o typicky balkánskou tragikomedii, v níž nechybí černý humor a satira. Debut Ivana Marinovice je historicky teprve čtvrtým filmem, který vyslala Černá hora do boje o Oscara.

Projekce s Q&A:
Černá ovce – pondělí 27.3. v 19:00, Cinestar Anděl, sál 7.

 
Černá ovce / The Black Pin / Igla ispod praga (Srbsko, Černá hora) Režie: Ivan Marinović (Ozvěny Balkánu )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.