CS | EN

Hosté

IVETA GRÓFOVÁ

Absolventka bratislavské filmové školy VŠMU natočila v rámci studia krátký animovaný film Bolo nás 11 a několik krátkometrážních dokumentárních snímků jako Gastarbeiteri nebo Discoboj, který byl později začleněn do povídkového filmu Slovensko 2.0. Přestože se původně věnovala animaci a dokumentu, vstoupila do světa evropské kinematografie hraným filmem. Celovečerní debut Ivety Grófové Až do města Aš byl uveden na několika evropských festivalech a zastupoval slovenskou kinematografii při nominacích na Oscara za rok 2012. Ve svém druhém snímku Pátá loď adaptuje Iveta Grófová stejnojmenný román Moniky Kompaníkové.

 
Pátá loď / Little Harbour / Piata loď (Slovensko, Česká republika) Režie: Iveta Grófová (Central Park )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.