CS | EN

Hosté

JULIAN RADLMAIER

Po absolvování filmové vědy a dějin umění v Paříži a Berlíně se Julian Radlmaier věnoval filmové teorii. Později se stal asistentem jednoho z nejvýznamnějších režisérů německé nové vlny Wernera Schroetera. Nejprve se věnoval tvorbě krátkých a středometrážních filmů a jeho titul Evropou obchází přízrak byl oceněn na filmovém festivalu v Benátkách a Oberhaussenu. V roce 2014 natočil svůj první celovečerní snímek Sebekritika buržoazního psa, který získal pozornost na studentských filmových festivalech. Tvorba Juliana Radlmaiera má jasný rukopis s prvky symbolismu a odkazy na historii filmu i politickou situaci. Projekce s Q&A: Sebekrititika buržoazního psa – pátek 24.3. v 18:00, Cinestar Anděl, sál 3.

 

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.