CS | EN

Hosté

LAZAR RISTOVSKI

Výrazná postava balkánské kinematografie srbský herec Lazar Ristovski je nejen známým představitelem mnoha filmových postav, ale také úspěšným scenáristou, režisérem a producentem. V roce 1995 ztvárnil titulní roli v komediálním dramatu Emira Kusturici Underground ověnčeném Zlatou palmou. Svůj režijní debut Bílý oblek pojal Lazar Ristovski autorsky – napsal scénář, hrál hlavní roli a film produkoval. Snímek byl uveden na MFF v Cannes v sekci Týden kritiků. Zatím poslední film s Lazarem Ristovskim v hlavní roli – Deník strojvůdce režiséra Milose Radovice – byl Srbskem vyslán do boje o Oscara za nejlepší cizojazyčný film.

Screening with Q&A:
Train Driver's Diary – March 25 at 7 pm, Cinestar Anděl, hall 7.

 

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.