CS | EN

Hosté

LOLA DOILLON

Lola Doillon

Lola Doillon, francouzská herečka, fotografka a režisérka, pochází z filmařské rodiny a před kamerou se objevila už jako dítě v dramatu La femme qui pleure, které režíroval její otec Jacques Doillon. V pozdějších letech s ním spolupracovala jako asistentka režie. Režijně sama zaujala hned svým prvním filmem Jde jen o lásku?, který byl uvedený na MFF v Cannes v sekci Un certain regard a nominovaný na Césara za nejlepší debut. Téma dětství a dospívání se objevuje i v jejím třetím dlouhometrážním snímku Fannyina cesta. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi vypráví o odvaze židovského děvčátka za druhé světové války.

Projekce s Q&A:
Fannyina cesta – neděle 26.3. v 16:00, Cinestar Anděl, sál 11.

 
Fannyina cesta / Fanny´s Journey / Le Voyage de Fanny (Belgie, Francie) Režie: Lola Doillon (Junior )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.