CS | EN

Hosté

LORA KMIELIAUSKAITE

Lora Kmieliauskaite je herečka a houslistka pocházející z litevského Vilniusu. Pracuje ve filmovém studiu Kinema, které se stalo prvním nezávislým filmovým studiem v Litvě. Kinema byla založena v roce 1989 litevským režisérem Šarūnasem Bartasem a od svého vzniku funguje jako centrum svobodné filmové tvorby, v němž působila řada významných umělců. Kromě toho tvoří Lora Kmieliauskaite spolu s Arnasem Kmieliauskaites smyčcovou skupinu Twenty Fingers Duo. Ve filmu se objevila v meditativním dramatu Spočinout jen ve snu režiséra Šarūnase Bartase, který se zamýšlí nad podstatou lidského bytí.

Projekce s Q&A:
Spočinout jen ve snu – středa 29.3. ve 20:00, Cinestar Anděl, sál 5.

 

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.