CS | EN

Hosté

MARCO MARTINS

Portugalský režisér Marco Martins zazářil hned svým debutem Alice, za nějž si odnesl řadu nominací a cen na mezinárodních festivalech, včetně premiérového uvedení na MFF v Cannes. Zkušenosti coby režisér získal nejen na Divadelní a televizní škole v Lisabonu, ale také jako asistent Wima Wenderse, Manoela de Oliveiry a Bertranda Taverniera. V roce 2002 založil vlastní produkční společnost Ministério dos Filmes, v rámci níž natočil i svůj druhý snímek How to Draw a Perfect Circle. Tematickou linii Martinsových filmů o vnitřních dramatech individuálních postav udržuje i jeho nejnovější počin Sao Jorge.

 
Sao Jorge / Saint George / São Jorge (Francie, Portugalsko) Režie: Marco Martins (Panorama )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.