CS | EN

Hosté

MARGARITA BREITKREIZ

Německá herečka ruského původu Margarita Breitkreiz vystudovala prestižní Akademii dramatických umění Ernst Busch v Berlíně a už během studií se objevila v několika divadelních hrách. Svou hereckou kariéru oficiálně začala v roce 2006 v divadle Volksbühne Berlin, kde pravidelně vystupuje v představeních Franka Castorfa. Hrála například v Bratrech Karamazových, Idiotovi nebo Berlin Alexanderplatz. K televizní produkci se dostala především skrze seriály a zahrála si i v několika filmech, jako je Absurdistán nebo Mensch Kotschie. Naposledy ji obsadil režisér Michael Koch do hlavní role svého dramatu Marija.

Projekce s Q&A:
Marija – čtvrtek 30.3. v 19:30, Cinestar Anděl, sál 12.

 
Marija / Marija / Marija (Německo, Švýcarsko) Režie: Michael Koch (Panorama )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.