CS | EN

Hosté

MIROSLAV KROBOT

Miroslav

Herec a režisér Miroslav Krobot se řadí mezi nejvýraznější postavy české divadelní a filmové scény. V roce 1996 se stal uměleckým ředitelem Dejvického divadla a v současnosti patří k osobnostem, které zásadním způsobem udávají trendy v českém divadelním prostředí. Za své filmové i divadelní role získal řadu ocenění a spolupracoval s mnoha českými i zahraničními tvůrci. Ztvárnil hlavní roli ve filmu legendárního Bély Tarra Muž z Londýna, který se ucházel o Zlatou palmu v Cannes. Hrál v minisérii Hořící keř polské režisérky Agnieszky Holland i v jejím, zatím posledním, snímku Přes kosti mrtvých.

 
Přes kosti mrtvých / Spoor / Pokot (Polsko, Česká republika, Německo, Švédsko, Slovensko) Režie: Agnieszka Holland (Central Park )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.