CS | EN

Hosté

PATRICK NESS

Patrick Ness

Americký spisovatel, novinář a scenárista Patrik Ness vyučuje na Oxfordské univerzitě tvůrčí psaní a působí jako recenzent v několika významných periodikách, mezi něž patří The Daily Telegraph nebo The Guardian. Ve své tvorbě se orientuje jak na dospělé tak na děti a píše povídky, recenze, novely i romány, které byly oceněny řadou literárních cen. Po úspěšné Trilogii Chaos napsal novelu Volání netvora, za níž získal cenu Carnegie Medal. Příběh o chlapci, který se musí sám postavit svému vlastnímu strach, se brzy dočkal filmové adaptace. Patric Ness se ve snímku Volání netvora: Příběh života ujal role scenáristy.

Projekce s Q&A:
Volání netvora: Příběh života – úterý 28.3. v 19:45, Cinestar Anděl, sál 9.

 

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.