CS | EN

Hosté

PETER SUSCHITZKY

Britský kameraman Peter Suschitzky se etabloval v polovině 60. let ve Velké Británii jako nejmladší kameraman, který v té době nasnímal celovečerní film (It Happened Here), a spolupracoval zde s režiséry, pro něž byl typický dokumentaristický přístup a práce s neherci. Patří mezi elitu současných světových kameramanů. Má na svém kontě přes čtyřicet celovečerních snímků napříč nejrůznějšími žánry včetně řady nesmrtelných, kultovních snímků. Nejvýznamnější je pak jeho dlouhodobá spolupráce s Davidem Cronenbergem. Od roku 1988 s ním doposud natočil jedenáct filmů včetně nejnovějších Map ke hvězdám. Peter Suschitzky za svoji práci získal v roce 2016 na Festivalu v Cannes prestižní cenu Angénieux a na MFF Praha – Febiofest bude oceněn Kristiánem za přínos světové kinematografii.

Projekce s Q&A:
Pohádka pohádek – středa 29.3. v 19:00, Cinestar Anděl, sál 6.

 
Cosmopolis / Cosmopolis / Cosmopolis (Kanada, Francie, Portugalsko, Itálie) Režie: David Cronenberg (PROFIL: Peter Suschitzky )
Nahý oběd / Naked Lunch / Naked Lunch (Kanada, Japonsko, Velká Británie) Režie: David Cronenberg (PROFIL: Peter Suschitzky )
Východní přísliby / Eastern Promises / Eastern Promises (USA, Velká Británie, Kanada) Režie: David Cronenberg (PROFIL: Peter Suschitzky )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.