CS | EN

Hosté

PETER ZEITLINGER

Peter Zeitlinger

Německý kameraman českého původu Peter Zeitlinger působí jako profesor na katedře kamery na Televizní a filmové univerzitě v Mnichově. Ke kinematografii získal vztah už v dětství, kdy sám vytvářel animované filmy na 8mm kameru. Než začal studovat film, natočil kolem 70 krátkých a animovaných snímků. Zeitlinger je všestranný filmař a kromě kamery se věnuje i režii, střihu a psaní scénářů. Od devadesátých let natáčí s Wernerem Herzogem a z jejich spolupráce vznikl snímek Setkání na konci světa nominovaný na Oscara. Peter Zeitlinger se podílel i na Herzogovu nejnovějším hraném filmu Sůl a oheň.

Projekce s Q&A:
Sůl a oheň – pátek 24.3. ve 21:30, Cinestar Anděl, sál 11.
Sůl a oheň – sobota 25.3. v 19:00, Cinestar Anděl, sál 11.

 
Sůl a oheň / Salt and Fire / Salt and Fire (Francie, Německo, Mexiko, USA) Režie: Werner Herzog (Masters )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.