CS | EN

Hosté

RAINER FRIMMEL

Než se rakouský režisér a kameraman Rainer Frimmel dostal k natáčení filmů, vystudoval nejprve psychologii a poté fotografii. Za svou uměleckou tvorbu získal stipendia v Paříži, New Yorku a Římě. Řadu let úzce spolupracuje s italskou režisérkou a scenáristkou Tizzou Covi. V roce 2002 založili produkční společnost Vento Film a své filmy si produkují sami. Z jejich nezávislé tvorby vzešlo několik oceňovaných dokumentů i hraných snímků. Mezi nejznámější patří Babooska, Maličká nebo Der Glanz des Tages. Zatím poslední společný film Mister Universo byl vybrán do sekce Současný světový film na festivalu v Torontu.

Projekce s Q&A:
Mister Universo – úterý 28.3. ve 20:00, Cinestar Anděl, sál 8.

 
Mister Universo / Mister Universo / Mister Universo (Rakousko, Itálie) Režie: Tizza Covi, Rainer Frimmel (Panorama )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.