CS | EN

Hosté

TEREZA KOTYK

Všestranná umělkyně Tereza Kotyk působí převážně ve svém rodném Rakousku a ve Velké Británii. Vystudovala dějiny umění, mediální studia, gender studies a výtvarné umění na řadě vysokých škol po celé Evropě. Zároveň navštěvovala hodiny herectví u několika renomovaných pedagogů. Působí jako kurátorka současného umění, scenáristka a režisérka. Debutovala celovečerním snímkem Doma je tady v rakousko-české koprodukci. I ve svém posledním snímku se zaměřuje na existenciální otázky a vnitřní svět dvou protagonistů Hannah a Maxe, kteří se pravidelně objevují i v jejích krátkometrážních filmech.

Projekce s Q&A:
Doma je tady – neděle 26.3. v 18:30, Cinestar Anděl, sál 3.

 
Doma je tady / Home is Here / Home is Here (Rakousko, Česká republika) Režie: Tereza Kotyk (Nová Evropa )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.