CS | EN

Hosté

TIZZA COVI

Po studiu fotografie ve Vídni odjela italská režisérka a scenáristka Tizza Covi do Říma, kde se živila jako fotografka. V roce 1996 vytvořila s Rainerem Frimmelem tvůrčí duo a z jejich spolupráce vzešly filmy, divadelní hry i fotografie. Za své dokumenty získali několik ocenění včetně ceny na Berlinale za film Babooska. Velký úspěch zaznamenali se svým prvním hraným snímkem Maličká, který se promítal na více než stovce mezinárodních filmových festivalů, včetně Cannes. Jejich posledním společným projektem je zatím Mister Universo, v němž se krotitel lvů Tairo vydává na cestu napříč Itálií, aby získal amulet pro štěstí.

Projekce s Q&A:
Mister Universo – úterý 28.3. ve 20:00, Cinestar Anděl, sál 8.

 
Mister Universo / Mister Universo / Mister Universo (Rakousko, Itálie) Režie: Tizza Covi, Rainer Frimmel (Panorama )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.