CS | EN

Hosté

TOMÁŠ SVOBODA

Vizuální a konceptuální autor Tomáš Svoboda studoval dva ateliéry malířství na Akademii výtvarných umění v Praze. Na české umělecké scéně se prezentuje především instalacemi, performancemi a intervencemi v rámci veřejného prostoru. Podílel se na vzniku galerie Tranzitdisplay a na domovské fakultě AVU vede ateliér nových médií. V rámci své tvorby často bere konkrétní médium a ukazuje jej v jiném kontextu, v odlišném módu vnímání nebo odhaluje základní struktury, obecné principy a mechanismy porozumění. Ve svém celovečerním filmovém projektu Jako z filmu tematizuje filmové vyprávění a jeho vnímání.

 
Jako z filmu / Like in a Movie / Jako z filmu (Česká republika) Režie: Tomáš Svoboda (Panorama )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.