CS | EN

Hosté

ULRICH THOMSEN

Ulrich Thomsen vystudoval herectví v Kodani a nejprve se věnoval divadlu. Ve filmu má široký záběr a hraje v nezávislých filmech, televizních seriálech, akčních snímcích i evropských thrillerech. Role padoucha v bondovce Jeden svět nestačí přitáhla na Ulricha Thomsena pozornost. Zahrál si také v oceňovaných dánských dramatech Rodinná oslava, Adamova jablka nebo Blikající světla. Natáčel s Kathryn Bigelow, Ridley Scottem i Susanne Bier. V roce 2016 debutoval coby režisér s noirově laděným snímkem V zárodku. Thomsenův první snímek je čistě autorský, protože jej nejen režíroval, ale napsal i scénář, film produkoval a také si v něm zahrál.

Projekce s Q&A:
V zárodku – sobota 25.3. ve 20:30, Cinestar Anděl, sál 1.

 
V zárodku / In Embryo / In Embryo (Dánsko) Režie: Ulrich Thomsen (Světla severu )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.