CS | EN

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE BYLA 15. ÚNORA 2017. VŠEM PŘIHLÁŠENÝM DĚKUJEME!

Kofila
Hlavní partner soutěže

Soutěž I Ty jsi filmařem proběhla v roce 2017 již počtvrté. Soutěžící se mohli zúčastnit se svými snímky o délce jedna až pět minut natočené na mobilní telefon nebo tablet na téma „MŮJ DEN S KOFILOU“.

Vítězem soutěže filmů natočených na tablet nebo mobil „I ty jsi filmařem“, která je určená pro veřejnost, se stal film Můj den s Kofilou Bohuslava Bakaláře. Vítěz soutěže získal padesát tisíc korun, které do soutěže věnovala společnost Nestlé Česko. Ostatními finalisty byli Alžběta Preissová, Petr Černý, Oliver Beaujard, Martin Třešňák a Lucie Týčová.

Snímky finalistů byly promítnuty ve čtvrtek 30. března 2017 v 18:00 v Kavárně co hledá jméno.

Podívejte se na vítězný film roku 2017:

Podívejte se na vítězný film z roku 2016.


sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.