CS | EN

Novinky

8. 3. 2017

Dalším potvrzeným hostem Febiofestu je dánský herec Ulrich Thomsen

Ulrich Thomson

V rámci sekce Světla severu zaměřené na skandinávskou filmovou produkci představí svůj noirově laděný autorský režisérský debut V zárodku dánský herec Ulrich Thomsen. Ten se zpočátku věnoval divadlu, pozornost mezinárodního světa filmu na sebe upoutal ve snímku Rodinná oslava a také jako hlavní padouch v bondovce Jeden svět nestačí. Za svou dosavadní kariéru byl obsazen do mnoha rolí od nezávislých filmů přes televizní seriály a akční snímky až po evropské thrillery. Zahrál si v oceňovaných dánských dramatech Adamova jablka nebo Blikající světla, natáčel se slavnými režiséry i režisérkami, jako jsou Ridley Scott, Kathryn Bigelowová či Susanne Bierová.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.