CS | EN

Novinky

1. 3. 2017

Febiofest Junior pro děti a jejich rodiče

Břetislav Pojar - Psí historie

Ani letos nebude v programu chybět Febiofest Junior. „Sekce je sice určena primárně školám, ale většinu snímků uvádíme i o víkendu a v brzkých odpoledních hodinách, abychom tak festival zpřístupnili rodinám s dětmi nebo jednoduše vyhověli divákům, kteří se o tento typ filmů zajímají,“ říká programová ředitelka Anna Kopecká. Mezi animovanými tituly diváci uvidí například pásmo českého klasika Břetislava Pojara, který je znám především jako tvůrce populárního seriálu Pojďte, pane, budeme si hrát. Dětem je určen i jeden z nejlepších animovaných filmů loňského roku, na Oscary nominovaný příběh devítiletého kluka Můj život Cuketky. Mezi dalšími žánry nabídne Febiofest Junior například francouzský zvířecí dokument Putování tučňáků: Volání oceánu či současnou americkou komedii Slash o introvertním středoškolákovi, který ve svém volném čase píše potají erotické sci-fi povídky. Dobrodružný příběh osmi židovských dětí utíkajících přes okupovanou Francii za 2. světové války, Fannyina cesta, který je natočen na motivy skutečných událostí, uvede osobně francouzská režisérka, scenáristka a fotografka Lola Doillonová.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.