CS | EN

Novinky

8. 3. 2017

Febiofest odhaluje další novinky

Duncan Kenworthy

Na MFF Praha – Febiofest přijede britský filmový a televizní producent Duncan Kenworthy, který má na kontě například kultovní Lásku nebeskou, mezi dalšími více než třiceti zahraničními hosty budou i přední dánský herec Ulrich Thomsen a srbský herec Lazar Ristovski, mj. představitel hlavní role v Kusturicově Undergroundu. Febiofest uvede ve svém programu téměř dvacet distribučních předpremiér a na festivalovém webu dnes odkrývá většinu svého programu kromě soutěžní sekce Nová Evropa a sekce Masters, které budou zveřejněny 15. března. Dne 16. března pak bude spuštěn předprodej vstupenek on-line i na pokladnách kina CineStar Praha - Anděl. Doprovodný program se letos poprvé uskuteční v prostoru Radlické kulturní sportovny. Febiofest se letos koná od 23. do 31. března.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.