CS | EN

Novinky

19. 3. 2017

Febiofest s Českou mincovnou vyrazili pamětní medaili Vladimíra Menšíka

Febiofest společně s jabloneckou Českou mincovnou poctili v letošním roce ražbou pamětní medaile legendárního herce a baviče Vladimíra Menšíka. Navazují tak na poctu Karlu Fialovi alias Limonádovému Joeovi a Rudolfu Hrušínskému. První zlaté pamětní medaile jako dar převzaly v rámci hlavní tiskové konference manželka Olga s dcerou Martinou. Filmoví fanoušci si je mohou zakoupit u České mincovny. Omezenou edici pouhých 60 kusů zlatek o hmotnosti čtvrtiny unce v hodnotě 13 950 korun doplní 200 kusů stříbrných medailí o hmotnosti 10 gramů za cenu 950 korun. „Jedinečná je rubová strana medailí, na kterou s laskavým svolením rodiny umístil autor hercův autoportrét,“ uvedl marketingový manažer České mincovny Lukáš Jokl. Martina Menšíková k tomu dodává: „Medaile tím získala navíc hodnotu jeho vlastních tahů ruky.“ Stejně jako v loňském roce, i letos mohou filmoví fandové hlasovat, které osobnosti se této pocty dostane v rámci příštího ročníku Febiofestu. Mezi nominovanými jsou například Jiří Kodet nebo Miroslav Horníček. Společně se zahájením Febiofestu spustí Mincovna 23. března hlasování na stránkách www.ceskamincovna.cz/febiofest. Pět filmových fandů odmění stříbrnou medailí s Vladimírem Menšíkem.  


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.