CS | EN

Novinky

22. 3. 2017

Hoďte se do gala na Febiofest s butikem Soline

Jolana Voldánová

Zahájení letošního ročníku Febiofest se nezadržitelně blíží a  je nejvyšší čas zabývat se tím, co si vezmete na sebe. Pokud patříte mezi dámy, které zbožňují luxus, ale drahé  večerní šaty si pro jednu příležitost kupovat nechcete, navštivte náš butik v centru Prahy a šaty si jednoduše zapůjčte. Již třetím rokem oblékáme na gala večery Febiofest moderátorku večera paní Jolanu Voldánovou. V butiku Soline si vyberete z vice než 150 modelů a doplňků předních světových návrhářů jako je Badgley Mischka, Diane von Furstenberg, Michael Kors, Haslton Heritage, Victoria Beckam a mnoho dalších. Na celý týden jsme speciálně pro Vás připravili jedinečnou příležitost, a to Slevu 1.000,- Kč  z ceny  půjčovného na veškeré produkty z butiku Soline.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.