CS | EN

Novinky

8. 3. 2017

Na Febiofest přijede britský producent Duncan Kenworthy

Britský filmový a televizní producent Duncan Kenworthy stojí kromě jiných snímků za kultovními britskými komediemi Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill a Láska nebeská. Svoji kariéru začal v sedmdesátých letech v New Yorku a od 80. let působí v Londýně jako producent filmů a televizních pořadů, za které získal pět cen BAFTA, tři ceny EMMY, nominaci na Oscara a tři nominace na Zlaté glóby. Jeho nejnovějším producentským počinem je britské drama Přihrávka. Tři noci v životě devatenáctiletého profesionálního hráče britské Premier League odhalí problémy a úskalí, kterým musí čelit fotbalista, jenž by chtěl udělat coming out ve světě sportu, kde se veřejná image cení nade vše. Přihrávka bude uvedena v rámci tradiční LGBT sekce s novým názvem Queer Now.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.