CS | EN

Novinky

8. 3. 2017

Na Febiofest zavítá srbský herec Lazar Ristovski z Kusturicova Undergroundu

Lazar Ristovski

Na Febiofest zavítá také výrazná postava balkánské kinematografie srbský herec Lazar Ristovski, který zde představí černou komedii Deník strojvůdce, srbského kandidáta na Oscara za cizojazyčný film. Ristovski je i úspěšným scenáristou, režisérem a producentem, jeho autorský debut Bílý oblek byl uveden v  rámci sekce Týden kritiků v Cannes už v roce 1999. Českým filmovým divákům je znám především jako představitel titulní role v komediálním dramatu Emira Kusturici Underground ověnčeném Zlatou palmou, za roli ve filmu Ivana Fíly Král zlodějů získal v roce 2004 Českého lva za mužský herecký výkon v hlavní roli. Černá komedie Deník strojvůdce se po festivalu chystá do českých kin.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.