CS | EN

Novinky

20. 12. 2016

NATOČTE FILM A VYHRAJTE 50 TISÍC KORUN! VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ "I TY JSI FILMAŘEM"

Febiofest a Nestlé Česko vyhlašují čtvrtý ročník soutěže „I ty jsi filmařem“. Krátké filmy natočené na mobil či tablet můžete přihlašovat do 30.1.2017 ZDE. Tématem letošní soutěže je „Můj den s Kofilou“. Z filmů zařazených do soutěže vybere odborná porota finalisty, které pozveme na festival, kde budou mít možnost zúčastnit se speciálního workshopu vedeného uznávanými filmaři z řad hostů festivalu. Vítěz soutěže získá 50 000 korun. Podmínky soutěže naleznete ZDE.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.