CS | EN

Novinky

6. 2. 2017

UŽIJTE SI FEBIOFEST DŘÍVE A PŘIJĎTE NA SPECIÁLNÍ PROJEKCI!

Vrabčáci

Pokud si chcete zkrátit čekání na Febiofest nebo jen zajít na něco mimořádného do kina, přijďte na speciální projekci. V pondělí 13. února 2017 od 19 hodin Vás zveme do sálu č. 4 pražského kina Cinestar - Anděl na projekci loňského vítězného snímku Vrabčáci. Islandsko-dánské drama Vrabčáci osmatřicetiletého rodáka z Reykjavíku režiséra Rúnara Rúnarssona získalo na loňském ročníku Mezinárodního festivalu Febiofest cenu Grand Prix v sekci Nová Evropa, Cenu za nejlepší film si odvezlo i z MFF v San Sebastiánu a bodovalo také na festivalu v Chicagu. Citlivý příběh o chlapeckém dospívání v dechberoucích přírodních kulisách islandského venkova podkresluje hudba klávesisty slavné islandské kapely Sigur Rós.
Vstup je zdarma do vyčerpání kapacity sálu.
Délka filmu: 99 minut, Původní znění: islandsky, Titulky: české, anglické


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.