CS | EN

Novinky

6. 12. 2016

VSTUPENKY NA CULINARY CINEMA V PŘEDPRODEJI ZA SPECIÁLNÍ PŘEDVÁNOČNÍ CENU

Culinary Cinema 2016

Vstupenky na Febiofest Culinary Cinema si můžete již teď koupit za speciální předvánoční cenu v síti Ticketportal. Cena vždy zahrnuje projekci filmu a luxusní večeři s minimálně tříchodovým menu uváděnou moderátorem. Zvýhodněná cena vstupenek do 23. prosince je 1 490 Kč, od 24. prosince budou vstupenky v prodeji za 1 790 Kč. Culinary Cinema  se uskuteční v termínu 24., 25. a 26. března 2017, výjimečné kulinářské zážitky připraví šéfkuchaři Ondřej Koráb (Restaurace Le Grill) a Matteo De Carli (Restaurace Casa De Carli).

Letos již potřetí pořádá Mezinárodní filmový festival Praha – Febiofest ve spolupráci s prestižním festivalem Berlinale filmové projekce spojené s exkluzivními večeřemi nesoucí název berlínské filmové sekce Culinary Cinema. Organizátoři budou v rámci Culinary Cinema opět promítat v kině Cinestar Praha – Anděl a následná večeře bude pro hosty připravena v prostředí Restaurace delight     v přilehlém hotelu andel’s by Vienna House Prague. Návštěvníci tak během jednoho večera uvidí film a následně ochutnají menu inspirované konkrétním filmem v podání špičkového šéfkuchaře.

Během prvních dvou večerů připraví hostům menu šéfkuchař pražské Restaurace Le Grill Ondřej Koráb, třetí večer se můžou hosté těšit na menu od italského šéfkuchaře Mattea De Carli z Restaurace Casa De Carli. Obě restaurace byly oceněny umístěním v Michelin Guide. V pátek 24. 3. promítneme noirový thriller o gurmánské i erotické posedlosti „Frank a Lola“, v sobotu 25. 3. bude na programu film „Noma: Moje dokonalá bouře“ o fascinujícím géniovi a zároveň rozervané osobnosti Reném Redzepim, v neděli 26. 3. se můžou diváci těšit na dynamickou italskou komedii s dramatickými prvky „Naprostí cizinci“.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.