CS | EN

Novinky

24. 3. 2017

Změna místa konání doprovodného programu OFF

Vážení festivaloví návštěvníci,

organizátoři 24. ročníku MFF Praha – Febiofest dostali ve čtvrtek večer v době slavnostního zajájení zprávu od provozovatele prostoru Radlická kulturní sportovna, že dle vyjádření Městké části Prahy 5 odboru Stavební úřadu ze dne 23. 3. 2017, není možno nadále užívat prostor s účelem pro provozování kulturních akcí.

Festival reaguje na tuto situaci přesunem diskusí a přednášek do Kavárny, co hledá jméno (Stroupežnického 493/10, Praha 5-Smíchov), přesunem audiovizuálních instalací do prostoru festivalového kina CineStar Praha – Anděl a zrušením veškerého hudebního programu, který byl plánovaný do prostoru Radlické kulturní sportovny. Veškeré doprovodné akce mimo prostor Radlické kulturní sportovny zůstávají na svých místech.

Děkujeme za pochopení, věříme, že si plánované akce užijete i na jiných místech a veříme v brzké znovuzprovznění zajímavého kulturního prostoru na Praze 5.

Tým Febiofestu

Doprovodný program OFF na pátek 24. 3.:

13.00 DISKUZE: AGNIESZKA HOLLAND (FAMU - U1) – ANO (na plánováném místě FAMU)

16.00 DIGITÁLNÍ SKLEP – ANO (přesun do prostoru festivalového kina CineStar)

16.30 DISKUZE: ABEL FERRARA – ANO (přesun do Kavárna, co hledá jméno)

21.00 NEVER SOL – NE (ZRUŠENO)

22:30 LEVITATE – NE (ZRUŠENO)


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.