CS | EN

Staňte se členem poroty Febiofestu

I v letošním roce udělí festivalovou cenu Grand Prix třiatřicetičlenná porota složená z filmových fanoušků. V čele poroty zasedne legendární český režisér Juraj Herz. Jednotliví porotci byli vybráni ze stovek přihlášených prezidentem festivalu Ferem Feničem. Porota bude vybírat z 10 soutěžních filmů sekce Nová Evropa, která je spojena s cenou 5 tisíc eur pro vítězný první nebo druhý snímek filmařů na začátku své kariéry z různých evropských zemí.

Členové poroty:
Balous Ladislav, Bezděčková Šárka, Burski Tadek, Dohnal Jiří, Dvořák Daniel, Ficek Lukáš, Horáčková Helena, Januš Jan, Kaplan Antonín, Kisel Anton, Klabanová Tereza, Kohútová Zuzana, Krauz Ivana, Kubištová Viera, Ministr Martin, Mostowa Anna, Němcová Lenka, Plášil Filip, Poliaková Petra, Pýchová Kateřina, Rokosny Branislav, Rychter Antonín, Sázavská Daniela, Sedláková Tereza, Sofr Marek, Stejskal Marek, Stevková Lenka, Svobodová Simona, Synková Helena, Škaroupka Viktor, Špimrová Alenka, Urbánek Jan, Žur Pavel


 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.