CS | EN

Pro návštěvníky

Festivalový průvodce

Filmy vybrané do programu se zveřejňují online počínaje 8. březnem ve dvou fázích - první část zahrnuje většinu programu kromě soutěžní sekce Nová Evropa a sekce Masters, ty budou zveřejněny ve druhé fázi, konkrétně 15. března.

Předprodej vstupenek na jednotlivé projekce začíná 16. března ve 12 hodin na pokladnách kina CineStar Praha – Anděl (během předprodeje pokladna otevřena 12.00 – 22.00 a během festivalu 8.00 – 22.00) a v kině CineStar Praha – Černý Most (po celou dobu 12.30 - 21.00).

infostánku při vstupu do kina CineStar Praha – Anděl vám rádi poskytneme odpovědi na vaše další otázky. Pokud si přejete dostávat pravidelně a i v průběhu roku informace emailem, zaregistrujte se na naši homepage k odběru Newsletteru.

Infostánek je otevřen během předprodeje od 16. do 22. 3. od 12.00 do 22.00 hodin a následně v době konání festivalu 23. - 31. 3. od 10.00 do 22.00 (všední dny) a od 9.00 do 22.00 (víkend).

Online předprodej na www.febiofest.cz a www.cinestar.cz začne 16. března od 20.00 hodin.

Cena lístku je 99,- Kč. Zakoupením lístku za 139,- Kč na projekce označené jako „Projekce charitativního partnerství“ podpoříte částkou 40 korun neziskovou organizaci Zdravotní klaun, o. p. s., která již od roku 2001 přináší humor a radost hospitalizovaným dětem a geriatrickým pacientům.

Do kinosálů je nutné dorazit včas, po začátku projekce budete do kinosálu vpuštěni, ale nemáte nárok na konkrétní místo. Do sálů není povolen vstup se psy, výjimkou jsou asistenční psi handicapovaných návštěvníků.

Doprovodný program Off se letos poprvé uskuteční v prostoru Radlické kulturní sportovny. Vstup na veškerý doprovodný program je zdarma. Kompletní program zveřejníme 15. března.

Tištěná verze programu bude k dispozici od 16. března na infostánku v multiplexu CineStar Praha – Anděl. Cena programu je 49,- Kč.

Předprodej na sekci Culinary Cinema byl zahájen v prosinci, lístky je možné zakoupit v síti Ticketportal za 1 790,- Kč.

24. 3. https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=136031

25. 3. https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=136032

26. 3. https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=136033

Tentokrát filmy v rámci Culinary Cinema promítneme v kině Cinestar Praha – Anděl a večeře budou následně servírovány v prostředí speciální restaurace v přilehlém pražském hotelu andel’s  by Vienna House Prague.

V pátek 24. 3. uvedeme noirový thriller o gurmánské i erotické posedlosti Frank a Lola, jehož hlavním hrdinou je lasvegaský šéfkuchař Frank, který propadne záhadné ženě Lole, v sobotu 25.3. se mohou diváci těšit na film Noma: Moje dokonalá bouře o fascinujícím géniovi a zároveň rozervané osobnosti Reném Redzepim, šéfkuchaři, který přivedl svou kodaňskou restauraci Noma na mezinárodní vrchol. V neděli 26. 3. pak bude možné vidět dynamickou italskou komedii s dramatickými prvky Naprostí cizinci pojednávající o zdánlivě nevinné hře mezi přáteli, která odkryje během jedné večeře mnohá tajemství – jediné, co tato hra obnáší, je dát během večeře mobilní telefony na jídelní stůl a sdílet každou SMS i příchozí hovor.

sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.